Ballet-Teatret’s Elevskole                                                                                                   den 9. december2020

Ny undervisningsplan fra den 4. januar 2021 - den 28. februar 2021

Mandag kl. 16.30 – 17.30                Hold 5I + Kajsa & Mille, 9 elever + Sarah

Mandag kl. 17.30 – 18.30                Hold 5II + Luna S. & Olivia, Line S./Maja, 9 elever + Sarah

Mandag kl. 18.30 – 20.00                Ung-asp. 2. år + Maj S., Minna, Helene & Azra, (minus pianist & minus klippekort folk) 9 elever + Sarah

Mandag kl. 20.00 – 20.30                Tåspids rep. 8 elever + Sarah

 

Tirsdag kl. 16.00 – 17.00                 Hold 4I,4II – ingen ændringer, 5 elever + Sarah

Tirsdag kl. 17.00 – 17.45                 Hold 3I,3II - ingen ændringer, 9 elever + Sarah

Tirsdag kl. 18.00 – 19.00                 Blød Ballet 1. med pianist, 8 deltagere + Sarah

Tirsdag kl. 19.10 – 20.10                 Blød Ballet 2. med pianist, 8 deltagere + Sarah

 

Torsdag kl. 16.30 – 17.30                Hold 5I + Laura & Marie, 9 elever + Sarah

Torsdag kl. 17.30 – 18.30                Hold 5II + Luna S. & Olivia, Line S./Maja, 9 elever + Sarah

Torsdag kl. 18.30 – 20.00                Ung-asp. 2. år + Maj S., Minna, Helene & Azra, (minus pianist & minus klippekort folk) 9 elever + Sarah

 

Lørdag kl. 10.00 – 10.30                 Hold 1 nr. 1 Anne Marie, Isabella M., Elva, Aïda, Solvej, Monica, Xiaoshan, 7 elever + én assistent & Sarah

Lørdag kl. 10.30 – 11.00                 Hold 1 nr. 2 Dyveke, Leah, Laura, Saanvi, Nina, Anna, Adriana, Jasleen, 8 elever + én assistent & Sarah

Lørdag kl. 11.00 – 11.30                 Miniput 7 elever + Sarah

Lørdag kl. 11.30 – 12.00                 Lilleput 9 elever + Sarah

Lørdag kl. 12.00 – 12.30                 Hold1/2 Emilia W., Isabella W., Youli, Iva + Olivia H., Fatima M., Saga, Naya 8 elever + én assistent & Sarah

Lørdag kl. 12.45 – 13.15                 Hold 2 nr. 2 Sonja, Maria, Yudie, Agnes, Evelyn, Leonora R., Emily, Ahana 8 elever + én assistent & Sarah

Lørdag kl. 13.15 – 13.45                 Hold 2 nr. 3 Dyveke B., Mynte, Austeja, Martha C., Linnea, Yunxi, Kaja, Milla, Ruwayda 9 elever & Sarah

Lørdag kl. 13.45 – 14.30                 Hold 3I + Tinka 8 elever + én assistent & Sarah

Lørdag kl. 14.30 – 15.15                 Hold 3II 7 elever + 2 fra Hold 4I,4II + én assistent & Sarah

Lørdag kl. 15.15 – 16.00                 Hold 4I,4II, 9 elever + Sarah

 

Hold 4I,4II lørdags træning

Lørdag den 9. januar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Anton & Sonja fra Hl. 4I

Lørdag den 16. januar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Mathilde & Aja fra Hl. 4I

Lørdag den 23. januar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Manon & Juliette fra Hl. 4I

Lørdag den 30. januar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Franciska & Fenja fra Hl. 4I

Lørdag den 6. februar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Sofia & Rosa fra Hl. 4I,4II

Lørdag den 13. februar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Anton & Sonja fra Hl. 4I

Lørdag den 27. februar kl. 14.30 – 15.15 Hold 3II + Mathilde & Aja fra Hl. 4I